O týdnechProgramArchivFotogalerieFokusHistorieKontakt

26.září INTEGRAČNÍ DEN ANEB: JAK SW ŽIJE S POSTIŽENÍM
10:00 - 16:00 Zveme všechny, kteří si chtějí vyzkoušet chůzi se slepeckou holí, jízdu na invalidním vozíku nebo speciální obleček, ve kterém si budou rázem připadat jako senior. Připravené budou soutěže pro děti a kulturní vystoupení.
pořádá: Péče o duševní zdraví
kde: Mírové náměstí, Ústí nad Orlicí
info: pdz

27.září „ PSYCHOHYGIENA V PRACOVNÍM PROCESU“ – BESEDA S M. KALÁŠKEM Z RC SRDÍČKO
14:00 - 15:30 Ze všech stran, především v pracovním procesu, na nás působí stále více stresorů, které mohou vyvolávat psychická onemocnění. Tímto Vás zveme na besedu, kde získáte nové informace, jak pečovat o vlastní duševní hygienu.
pořádá: Péče o duševní zdraví
kde: CEDR Pardubice, T. G. Masaryka 115, Ústí nad Orlicí
info: pdz, cedrops.cz

5. října BLÁZNIT JE NORMÁLNÍ. MŮŽE SE TO STÁT I VÁM.
10:00 - 13:00 Zveme Vás na besedu se členy Studia 27 “zaostřeno na duši “ Břetislavem Košťálem a Eliškou Marií Košťálovou, kteří budou vyprávět o svých vlastních zkušenostech s duševní nemocí. Jak se svět člověka po propuknutí nemoci od základů mění a přeskládá, jak jej zkušenosti formují a nutí přehodnotit dosavadní přístup k životu. Studio 27 „zaostřeno na duši“ je filmařský a žurnalistický tým lidí se zkušeností s duševním onemocněním. Vytvářejí díla přispívající k informovanosti o oblasti duševního zdraví. Díky nim se poprvé do České republiky dostala cena SocialMarie za první místo. Vstupné dobrovolné.
pořádá: Péče o duševní zdraví
kde: Malá scéna , Havlíčkova 621, Ústí nad Orlicí
info: pdz.cz

Nahoru